Medica-Med nowym członkiem Pracodawców Medycyny Prywatnej

0
246

Medica-Med z Pruszkowa został nowym członkiem organizacji Pracodawcy Medycyny Prywatnej. Placówka świadczy usługi opieki zdrowotnej w ramach umowy z NFZ oraz na zasadach komercyjnych, głównie w zakresie rehabilitacji.

W placówce działają poradnie specjalistyczne: rehabilitacyjna oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu dla dorosłych. Medica-Med świadczy także usługi w zakresie rehabilitacji leczniczej (fizjoterapia ambulatoryjna, ośrodek dzienny rehabilitacji ogólnoustrojowej), rehabilitacji w warunkach domowych oraz profilaktyki prozdrowotnej, w ramach której prowadzone są bezpłatnie zajęcia rehabilitacyjne w szkołach podstawowych oraz na Uniwersytecie III Wieku.

W 2008 roku placówka wdrożyła System Zarządzania Jakością wg normy DIN EN ISO 9001:2008. Natomiast w 2015 roku otrzymała certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Usługi komercyjne świadczone są zarówno klientom indywidualnym, jak i grupowym. Poprzez lata doświadczeń Medica-Med wyrobił sobie opinię solidnej i doświadczonej przychodni wśród klientów z lewobrzeżnej Warszawy, Pruszkowa i okolic, co skutkuje owocną realizacją umów zawartych ze znaczącymi firmami oferującymi prywatne ubezpieczenia zdrowotne.

Przychodnia istniejąca od 2006 roku mieści się w Pruszkowie przy ulicy Chopina 2/4.