MediCenter: współpraca z Singal-Iduna

0
883


Centrum Medyczne MediCenter z Warszawy rozpoczęło współpracę z Signal-Iduna. To kolejny partner medyczny tej placówki, która współpracuje już z firmami: Allianz, Medica Polska, Inter Ubezpieczenia, Generali i PZU.

Partnerami medycznymi Centrum są także: Medicover, Carolina Medical Center oraz Centrum Medyczne CMP.

Centrum Medyczne MediCenter istnieje od 2001 roku. Od 2008 roku mieści się w nowej siedzibie przy ul. Wołoskiej 88.  W placówce działa 16 gabinetów lekarskich i zabiegowych. Centrum oferuje usługi w zakresie medycyny rodzinnej oraz konsultacje ponad siedemdziesięciu specjalistów, między innymi w zakresie dermatologii estetycznej, diabetologii, endokrynologii, reumatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, ginekologii, urologii, psychiatrii, psychologii, logopedii i wielu innych. W placówce funkcjonuje również centrum diagnostyki USG.

MediCenter oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2012 ma wartość 1 764 234 zł, z czego 1 394 892 zł finansuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, a 369 342 zł – opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień. Właścicielem Centrum Medycznego MediCenter jest spółka z o.o. MediCenter-Shalom.