MediConcept: nowe usługi specjalistyczne

0
874


Centrum Medyczne MediConcept z Wrocławia rozszerzyło zakres usług o nowe specjalności. Oferuje też promocje na konsultacje. Usługi placówki są wyłącznie komercyjne.

Od sierpnia 2012 roku w Centrum działa nowa poradnia psychiatryczna. Cena konsultacji psychiatrycznej wynosi 160 zł. Placówka oferuje też 50 procent zniżki na konsultację dietetyczną dla dzieci. Cena konsultacji poza promocją wynosi 100 zł. Promocja dotyczy dzieci, które od 1 września do 31 grudnia 2012 roku odbędą wizytę u pediatry w MediConcept. Od kilku miesięcy w MediConcpet działa także nowa poradnia urologiczna.

MediConcept oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie ginekologii i położnictwa oraz stomatologii, a także zabiegi operacyjne. Klinika rozwija także działalność w dziedzinie medycyny estetycznej. 

Placówka inwestuje również w nowoczesne wyposażenie. Posiada między innymi cyfrowe aparaty USG, widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, aparaturę do małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych, lasery do zabiegów kosmetologicznych i do zabiegów chirurgicznych, na przykład do laserowego usuwania żylaków.

MediConcept działa od 2002 roku. Prezesem zarządu firmy prowadzącej placówkę jest Wiktor Jarosz. Centrum mieści się przy ulicy Krzyckiej 94 we Wrocławiu.