MediConcept: nowe zabiegi w ofercie

0
944


Centrum Medyczne MediConcept z Wrocławia rozszerzyło zakres oferowanych usług o zabiegi urologiczne. Zabiegi są wyłącznie komercyjne. Placówka nie posiada kontraktu z NFZ, ale oferuje płatność za swoje usługi w ratach.

Wśród nowych zabiegów znajdują się między innymi: terapia nietrzymania moczu, operacje żylaków powrózka nasiennego, biopsje jąder w leczeniu niepłodności itp.

MediConcept oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie ginekologii i położnictwa, kardiologii, psychiatrii, urologii, neurologii, onkologii czy stomatologii, a także zabiegi operacyjne (m.in. w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz chorób piersi). Klinika rozwija także działalność w dziedzinie medycyny estetycznej.

Placówka inwestuje w nowoczesne wyposażenie. Posiada między innymi cyfrowe aparaty USG, widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, aparaturę do małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych, lasery do zabiegów kosmetologicznych i do zabiegów chirurgicznych, na przykład do laserowego usuwania żylaków.

MediConcept działa od 2002 roku. Prezesem zarządu firmy prowadzącej placówkę jest Wiktor Jarosz. Centrum mieści się przy ulicy Krzyckiej 94 we Wrocławiu.