MediConcept otwiera nową poradnię

0
829


Centrum Medyczne MediConcept z Wrocławia otwiera nową poradnię oferującą usługi w zakresie logopedii. Usługi będą wyłącznie komercyjne, podobnie jak wszystkie usługi placówki. Koszt pierwszej konsultacji wyniesie 120 zł, kolejne wizyty będą kosztować 70 zł.

Nowa poradnia będzie działać od 8 marca 2013 roku, na razie będzie czynna raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych.

MediConcept oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie ginekologii i położnictwa, kardiologii, psychiatrii, urologii, neurologii, onkologii czy stomatologii, a także zabiegi operacyjne (m.in. w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz chorób piersi). Klinika rozwija także działalność w dziedzinie medycyny estetycznej.

Placówka inwestuje w nowoczesne wyposażenie. Posiada między innymi cyfrowe aparaty USG, widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, aparaturę do małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych, lasery do zabiegów kosmetologicznych i do zabiegów chirurgicznych, na przykład do laserowego usuwania żylaków.

MediConcept działa od 2002 roku. Prezesem zarządu firmy prowadzącej placówkę jest Wiktor Jarosz. Centrum mieści się przy ulicy Krzyckiej 94 we Wrocławiu.