Medicover centrum medycznym dla UEFA EURO 2012

0
1120

Medicover został wybranym centrum medycznym dla UEFA EURO 2012. Wynika tak z listu intencyjnego podpisanego pomiędzy Medicover sp. z o.o. a spółką Euro 2012 Polska. sp. z o.o.

Jako wybrane centrum medyczne Medicover obejmie opieką medyczną (diagnostyczną i leczniczą) drużynę Polski, stacjonującą w Centrum Pobytowym w Hotelu Hayatt w Warszawie, drużynę Rosji stacjonującą w Centrum Pobytowym w Hotelu Bristol w Warszawie, sędziów stacjonujących w Hotelu Hilton w Warszawie, a trenujących na Stadionie Agrykola i Polonii, piłkarzy trenujących na Boisku Transferowym Drukarz w Warszawie, przed meczami rozgrywanymi na Stadionie Narodowym oraz  piłkarzy odbywających oficjalne treningi na Stadionie Narodowym, w przeddzień meczu.

Pod opieką Medicover znajda się także piłkarze i sędziowie rozgrywający mecze na Stadionie Narodowym w Warszawie, goście VIP, którzy przebywać będą na Stadionie Narodowym w trakcie rozgrywanych meczów, członkowie Rodziny UEFA, przebywając na Stadionie Narodowym w dni meczowe i niemeczowe oraz członkowie Rodziny UEFA przebywający w Warszawie, w hotelach Sheraton, Hilton, Sofitel Victoria, Mercure Grand, Holiday Inn, Intercontinental oraz Novotel Centrum, w dni meczowe i niemeczowe.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. W Warszawie prowadzi także Szpital Medicover. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.