Medicover: Centrum Puławska po modernizacji

0
934


Od 6 października 2014 roku działa zmodernizowane Centrum Medicover Puławska w Warszawie. Inwestycja trwała od maja 2014 roku i obejmowała wszystkie pomieszczenia trzypiętrowego obiektu.

Obecnie na parterze Centrum działa nowoczesna recepcja z trzema terminalami do samodzielnego odznaczania wizyt. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy placówki mogą więcej czasu poświęcić pacjentom, między innymi w kwestiach związanych z odbiorem recept, aktualizacji danych osobowych, odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z usług Medicover.

Terminale samoobsługowe dostępne są także w innych placówkach Medicover, zlokalizowanych w Warszawie, a także w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście.

Dodatkowym udogodnieniem dla pacjentów Centrum Puławska jest także nowo otwarta Apteka Medicover. Lokalizacja apteki w tym samym budynku umożliwi realizację recept od razu po wyjściu od lekarza. Na pacjentów Centrum czekają także atrakcyjne zniżki na wybrane produkty.

Centrum zlokalizowane jest przy ulicy Puławskiej 278, w nowoczesnym budynku z podziemnym parkingiem, gdzie do dyspozycji pacjentów są 23 miejsca parkingowe. Centrum zajmuje pomieszczenia o powierzchni 1700 mkw. Działa tutaj 27 gabinetów lekarskich, centrum stomatologiczne z 7 gabinetami, oddzielnie wyodrębniona część pediatryczna, punkt pobrań dla dzieci i dorosłych oraz 7 gabinetów zabiegowych.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów. Posiada 30 centrów medycznych, zatrudnia około 4000 pracowników i obsługuje blisko 2 miliony wizyt lekarskich rocznie. Centra Medicover znajdują się w największych miastach Polski, między innymi w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Bielsku-Białej  i Białymstoku. Medicover współpracuje też z ponad 700 placówkami partnerskimi w całej Polsce.