Medicover inwestuje w modernizację placówki w Warszawie

0
987


Medicover  rozpoczął inwestycją związaną z remontem placówki w Warszawie. Centrum Medicover Puławska będzie modernizowane od maja do sierpnia 2014. Dzięki inwestycji podniesie się komfort obsługi pacjentów. Poza tym na parterze budynku powstanie Apteka Medicover.

Działania będą przeprowadzane etapami. W I etapie, do połowy czerwca będzie remontowany parter, do połowy lipca I piętro, a następnie – II piętro.

Ze względu na konieczność wyłączenia z użytkowania poszczególnych gabinetów lekarskich, w okresie remontu pojawią się utrudnienia w korzystaniu z usług tej placówki. Całkowicie nieczynna będzie w tym okresie ogólna pracownia RTG, a stomatologiczna pracownia RTG będzie czynna do 18 lipca. Pojawią się również ograniczenia w dostępnie do miejsc parkingowych. Opiekę medyczną w pełnym zakresie będzie można uzyskać w pozostałych warszawskich Centrach Medicover.

Centrum zlokalizowane jest przy ulicy Puławskiej 278, w nowoczesnym budynku z podziemnym parkingiem, gdzie do dyspozycji pacjentów są 23 miejsca parkingowe. Centrum zajmuje pomieszczenia o powierzchni 1700 mkw. Działa tutaj 27 gabinetów lekarskich, centrum stomatologiczne z 7 gabinetami, oddzielnie wyodrębniona część pediatryczna, punkt pobrań dla dzieci i dorosłych oraz 7 gabinetów zabiegowych.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów. Posiada 30 centrów medycznych, zatrudnia około 4000 pracowników i obsługuje blisko 2 miliony wizyt lekarskich rocznie. Centra Medicover znajdują się w największych miastach Polski, między innymi w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Bielsku-Białej  i Białymstoku. Medicover współpracuje też z ponad 700 placówkami partnerskimi w całej Polsce.