Medicover: kampania promująca zdrową wagę

0
816

Medicover rozpoczął ogólnopolską kampanię promującą zdrową wagę i zachęca osoby bezskutecznie walczące z nadwagą i borykające się z nieudanymi próbami zrzucenia zbędnych kilogramów do skorzystania z profesjonalnego programu dietetycznego „Bądź slim”.

W ramach programu dostępne jest badanie, które ma określić, czy przyczyną nadwagi nie są zaburzenia metaboliczne i wykluczające choroby związane z nadwagą, takie jak choroby serca, tarczycy czy cukrzyca.

Zainteresowani udziałem w programie wypełniają specjalną ankietę żywieniową, której celem jest określenie ewentualnych błędów popełnianych w tym zakresie. Kolejnym krokiem jest wizyta u dietetyka, obejmująca badania (określenie wskaźnika BMI, zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) i opracowanie indywidualnej diety.

Pakiet „Bądź slim” można zrealizować w wybranych Centrach Medicover w następujących miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice. Cena pakietu to 375 zł.

Grupa Medicover posiada w Polsce 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Od 2010 roku prowadzi także pełnoprofilowy Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.