Medicover: Międzyzakładowe Centrum w Lesznie już działa

0
1084

Od 9 stycznia 2019 roku działa nowa placówka Medicover – Międzyzakładowe Centrum w Lesznie, w Wielkopolsce. W Centrum przyjmują lekarze różnych specjalności, w tym między innymi lekarz rodzinny, ginekolog i neurolog.

Można tutaj także wykonać badania w zakresie medycyny pracy (w tym psychotechniczne) oraz USG ginekologiczne. W placówce funkcjonuje także poradnia bólu pleców, która przeznaczona jest dla pacjentów, którzy chcą się dowiedzieć, jak korygować postawę ciała i ćwiczyć, żeby pozbyć się bólu i uniknąć dolegliwości w przyszłości.

Czytaj także: Firmy dbają nie tylko o zdrowie, ale i o dobre samopoczucie pracowników – mówi Artur Białkowski, wiceprezes zarządu Medicover>>>

Placówka jest zlokalizowana na Antoninach, przy ulicy Ostroroga 8a.

To pierwsza placówka Medicover w Lesznie. Głównym powodem jej otwarcia było zapotrzebowanie na świadczenia dla pracowników wielu działających na lokalnym rynku firm.

Z usług medycznych centrum mogą korzystać zarówno pacjenci będący pod stałą opieką Medicover, jak osoby nieposiadające pakietu medycznego firmy.

Medicover w Polsce od ponad 23 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.