Medicover: mobilna aplikacja dla pacjentów

0
965


Medicover udostępnił darmową aplikację na urządzenia mobilne, która informuje o placówkach, promocjach oraz o wizytach u lekarza. Aplikacja została stworzona zarówno z myślą o pacjentach sieci, jak i osobach, które nie posiadają karty Medicover.

Aplikacja mobilna Medicover umożliwia umawianie i odwoływane wizyt oraz przegląd umówionych wizyt, także tych już odbytych.  Zawiera wyszukiwarkę placówek z automatyczną nawigacją, umożliwia przegląd najnowszych promocji oraz aktualnych wizyt Last Minute. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android, iOS oraz Windows.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. Firma dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów. Posiada 30 centrów medycznych, zatrudnia około 4000 pracowników i obsługuje blisko 2 miliony wizyt lekarskich rocznie. Centra Medicover znajdują się w największych miastach Polski, między innymi w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Bielsku-Białej  i Białymstoku. Medicover współpracuje też z ponad 700 placówkami partnerskimi w całej Polsce.