Medicover: nowa pracownia protetyczna w Warszawie

0
959

W Medicover Stomatologia Atrium w Warszawie powstała nowa pracownia protetyczna, która jest filią renomowanego Laboratorium Inżynierii Dentystycznej Cad/Camy Yellow-Med Medicover w Rybniku, przejętego niedawno przez Medicover.

Stomatologia Atrium zlokalizowana jest przy alei Jana Pawła II 27. Otwarcie nowej pracowni pozwoli na wzbogacenie procesu protetycznego o możliwość indywidualnej pracy pacjenta z technikiem dentystycznym.

Jest to kolejny krok w budowaniu zintegrowanej sieci usług protetycznych Medicover Stomatologia.

Yellow-Med to jedno z najnowocześniejszych laboratoriów inżynierii dentystycznej w Polsce. Oprócz tej placówki Medicover przejął w roku 2018 także wrocławską klinikę Royal Dent specjalizującą się w najnowocześniejszych procedurach i technologiach z obszaru stomatologii implantologicznej i ortodoncji, oraz kompleks gabinetów Stoma-Dental.
Wcześniej Medicover pozyskał marki stomatologiczne – DentaCare (w roku 2016 ) oraz Prestige Dent (w roku 2017).

We wrześniu 2018 roku rozpoczęła działalność nowa klinika Medicover Stomatologia, zlokalizowana w Krakowie przy ulicy Pawiej 7.

Medicover Polska prowadzi ponad 100 gabinetów dentystycznych, głównie w największych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin i Trójmiasto.

Czytaj także: Medicover: nowe placówki współpracujące>>>