Medicover: nowa siedziba Centrum Medycznego w Gdańsku

0
923

24 lutego 2014 roku została otwarta dla pacjentów nowa siedziba Centrum Medycznego Medicover, która zlokalizowana jest w samym centrum Metropoli Gdańskiej w Olivia Business Centre przy Grunwaldzkiej 472 A.

Obiekt zlokalizowany jest w centrum aglomeracji, przy głównej arterii łączącej całe Trójmiasto, co pozwala na szybki i wygodny dostęp do usług medycznych a także możliwość dotarcia do lekarzy poprzez korzystanie  z komunikacji publicznej.

Odwiedzający Centrum Medyczne Medicover mają także do dyspozycji miejsca parkingowe zlokalizowane na terenie całego centrum Olivia Business Centre.

Centrum dostępne jest 6 dni w tygodniu zarówno dla pacjentów posiadających karty w Medicover oraz  dla wszystkich zainteresowanych opieką zdrowotną.

Centrum Medyczne Medicover w Olivia Business Centre to ponad 1000 mkw powierzchni na której znajduje się 17 nowocześnie wyposażonych gabinetów, punkt pobrań dla dorosłych i dzieci, oddzielona część pediatryczną, a także pracownia USG i pracownia RTG.

Dodatkowym atutem nowej lokalizacji w Olivia Business Centre jest połączenie Centrum Medycznego z apteką Medicover. Pozwala to zintegrować ofertę medyczną i farmaceutyczną umożliwiając uzyskanie konsultacji medycznej i rozpoczęcie terapii lub profilaktyki w tym samym czasie.  Pacjenci Medicover otrzymają szybki dostęp do pełnej oferty leków na receptę i bez recepty. Apteka zostanie otwarta 5 marca 2014 roku.

– Otwarcie Centrum Medicover w Olivia Business Centre to ważny moment w rozwoju naszej inwestycji. To duży powód do radości, iż największe prywatne centrum medyczne na terenie Polski północnej będzie zlokalizowane właśnie na terenie naszego obiektu. Ta lokalizacja jest zgodna naszą wizją rozwój infrastruktury usług całego Centrum.  Chcemy oferować ludziom tu pracującym na co dzień, a jest ich już blisko 3 000 osób – możliwość realizacji różnych potrzeb bezpośrednio na naszym terenie z łatwym dostępem także dla wszystkich mieszkańcom Metropolii. Siedziba Centrum Medycznego Medicover to kolejny krok w tym kierunku – przedstawia atuty tej lokalizacji Maciej Grabski, inwestor i prezes Olivia Business Centre.