Medicover: nowa sługa – Medicover Express

0
829


Medicover wprowadził do swojej oferty nową usługę pod nazwą– Medicover Express. To propozycja dla tych pacjentów, u których pojawił się prosty problem zdrowotny i którzy chcieliby skorzystać z wizyty lekarskiej tego samego dnia, bez konieczności wcześniejszego umawiana się.

Do Medicover Express można zgłosić się codziennie w dni robocze w godzinach popołudniowych, bez potrzeby wcześniejszego umawiania wizyty. Pacjent, po przybyciu do centrum, potwierdza chęć odbycia wizyty w Medicover Express za pomocą terminala samoobsługowego i otrzymuje informację o przybliżonym czasie oczekiwania. Większość pacjentów obsługiwana jest w ciągu maksymalnie 30 minut. W Medicover Express przyjmowane są tylko osoby dorosłe.

Według danych Medicove, 96 procent pacjentów, którzy już zdążyli skorzystać z tej usługi, deklaruje chęć ponownego skorzystania z niej w przyszłości.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. Firma dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów. W Polsce posiada 30 centrów medycznych, zatrudnia około 4000 pracowników i obsługuje blisko 2 miliony wizyt lekarskich rocznie. Współpracuje z ponad 700 medycznymi placówkami partnerskimi w całej Polsce. 

Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, aż po opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Grupa Medicover rozwija swoją działalność nie tylko w Polsce, ale również w 9 innych krajach: Rumunii, Niemczech, Turcji, Mołdawii, Bułgarii, Serbii, Gruzji oraz na Ukrainie i Białorusi.