Medicover: nowe centrum medyczne

0
928

1 stycznia 2012 roku zostało oddane do użytku nowe Centrum Medyczne Medicover zlokalizowane na parterze Szpitala Medicover przy al. Rzeczypospolitej 5 na warszawskim Wilanowie. Placówka oferuje Ambulatoryjną Pomoc Doraźną.

Placówka zajmuje pomieszczenia o powierzchni ponad 584 mkw, na której znajduje się 10 gabinetów lekarskich z oddzielnie wyodrębnioną częścią pediatryczną oraz punkt pobrań.

Konsultacje medyczne udzielane są tutaj w zakresie chirurgii, ginekologii, interny, laryngologii, okulistyki, ortopedii i pediatrii. W placówce można także wykonać badania diagnostyczne – laboratoryjne, cytologiczne, EKG spoczynkowe, KTG i szczepienia.

W Centrum Wilanów realizowana będzie przez 7 dni w tygodniu Ambulatoryjna Pomoc Doraźna. W godzinach od 20:00 do 07:00 – internistyczna – w zakresie nagłych zachorowań u dorosłych, w godzinach od 20:00 do 23:00 – pediatryczna – w zakresie nagłych zachorowań u dzieci oraz od 20:00 do24:00 – ortopedyczna dla dorosłych w zakresie świeżych urazów. W niedzielę usługi te dostępne będą całą dobę.

Ambulatoryjna Pomoc Doraźna oferowane jest bezpłatnie w ramach przysługujących pacjentom zakresów usług medycznych z tytułu opieki abonamentowej lub ubezpieczeniowej Medicover oraz odpłatnie, zarówno dla osób, których abonament nie obejmuje pomocy doraźnej jak i dla pacjentów nieobjętych opieką Medicover (na zasadach jednorazowej odpłatności).