Medicover: nowe placówki stomatologiczne

0
525

W kwietniu 2018 roku Medicover oddał do użytku dwa nowe centra stomatologiczne zlokalizowane w Warszawie i w Szczecinie. Od 4 kwietnia 2018 działa Centrum Medicover Stomatologia Łukiska, a od 9 kwietnia 2018 – Centrum Medicover Stomatologia Szczecin.

Warszawska placówka mieści się przy ulicy Łukiskiej 1, w dzielnicy Gocław. Placówka w Szczecinie zlokalizowana jest przy ulicy Malczewskiego 26.

W marcu 2018 Medicover utworzył także nową placówkę stomatologiczną we Wrocławiu, w Galerii Tarasy Grabiszyńskie, przy ulicy Grabiszyńskiej 240.

Placówki zapewniają szeroki zakres świadczeń stomatologicznych, obejmujących profilaktykę stomatologiczną, stomatologię zachowawczą, implantologię, endodoncję, ortodoncję, pedodoncję (leczenie dzieci), protetykę, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię estetyczną. Placówki posiadają gabinety przygotowane dla najmłodszych pacjentów

Jest to kolejna inwestycja Medicover w usługi stomatologiczne. W lutym 2018 roku do sieci Medicover Stomatologia dołączyły dwie prestiżowe placówki stomatologiczne: kompleks gabinetów Stoma-Dental oraz jedno z najnowocześniejszych laboratoriów inżynierii dentystycznej w Polsce – Yellow-Med, zlokalizowane w Rybniku, w województwie śląskim.

W ostatnich latach firma Medicover Stomatologia pozyskała także dwie silne marki stomatologiczne – DentaCare i Prestige Dent i w ciągu kilku lat podwoiła liczbę foteli dentystycznych,.

Stomatologia Medicover powstała ponad 20 lat temu.  Obecnie sieć tworzą gabinety stomatologiczne w całej Polsce, obejmując placówki  Medi Partner, DentaCare, Prestige Dent oraz Stoma- Dental, oferujące kompleksową opiekę stomatologiczną  w  Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, jak również od niedawna w Rybniku.

W gabinetach stomatologicznych Medicover oferowane są takie usługi jak implantologia i protetyka, pozwalające na odzyskanie prawidłowo funkcjonującego i naturalnie wyglądającego uzębienia, ortodoncja, pozwalająca na uzyskanie nie tylko idealnego kształtu zębów, ale też ust, stomatologia dziecięca prowadzona przez lekarzy (pedodontów) ze szczególnym podejściem do dzieci, periodontologia, radząca sobie z chorobami dziąseł, stomatologia zachowawcza skutecznie walcząca z próchnicą oraz profilaktyka stomatologiczna, zapewniająca zdrowsze i jaśniejsze zęby, dzięki regularnym wizytom u higienistki wykonującej zabiegi scalingu (profesjonalne usuwanie kamienia nazębnego), piaskowania z polerowaniem i fluoryzacji.

W nagłych wypadkach zapewniana jest także szybka i fachowa pomoc dzięki pogotowiu stomatologicznemu Hot Line Medicover  – przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.