Medicover on-line umożliwia chat z lekarzem

0
997


Medicover udostępnia swoim pacjentom dodatkowy sposób komunikacji z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Codziennie w godzinach od 16.00 do 24.00 możliwa jest rozmowa z lekarzem internistą, pediatrą i lekarzem medycyny rodzinnej za pomocą chata.

Ten dodatkowy sposób komunikacji został uruchomiono w okresie zwiększonych zachorowań. Chat działa za pomocą zakładki na stronie Medicover – Medicover OnLine. Z możliwości tej mogą korzystać pacjenci posiadający karty Medicover.

System Medicover OnLine umożliwia także umawianie i odwoływanie wizyt przez 24 godziny  na dobę, sprawdzanie wyników badań, korespondencję z lekarzem po odbyciu wizyty, zamawianie recept, sprawdzanie grafików lekarzy oraz sprawdzenie zakresu karty.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. W Warszawie prowadzi także Szpital Medicover. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.