Medicover: otwarcie nowego salonu optycznego MediVision

0
1269


12 października 2015 został otwarty drugi warszawski salon MediVision, specjalizujący się w korekcji wzroku i doborze okularów oraz soczewek kontaktowych. Nowa placówka znajduje się w ścisłym centrum miasta – w Alejach Jerozolimskich 96.

– Cieszymy się, że oprócz profesjonalnego badania wzroku możemy także służyć naszym klientom radą przy dopasowaniu okularów. Ogromne zainteresowanie pierwszym salonem MediVision Wilanów, który otworzyliśmy na terenie Szpitala Medicover zaledwie dwa tygodnie temu, przekonało nas, że inicjatywa ta jest bardzo potrzebna – mówi Piotr Nowacki, dyrektor zarządzający MediVision.  –  Za cel naszej pracy stawiamy poprawę komfortu widzenia każdego, kto się do nas zgłosi. Do końca października badanie wzroku można wykonać bezpłatnie, zaś na oprawy i soczewki okularowe oferujemy rabat -15 procent.

W punktach MediVision pacjenci Medicover korzystają z bezpłatnego, profesjonalnego badania wzroku wykonanego przez optometrystę. Zapisy na wizytę są możliwe zarówno przez Medicover Online, jak i przez Centrum Obsługi Klienta.

MediVision należy do Grupy Medicover, która w Polsce posiada 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. Od 2010 roku prowadzi Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Usługi Medicover dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.