Medicover: otwarcie nowej placówki DentaCare

0
826


14 listopada 2016 roku Medicover otworzy nowe „Centrum uśmiechów” DentaCare w Poznaniu. Placówka będzie oferowała kompleksową opiekę stomatologiczną, między innymi zabiegi w znieczuleniu ogólnym oraz zabiegi wymagające podwyższonego poziomu sterylności, takie jak zabiegi chirurgiczne czy implantologiczne.

Placówka zlokalizowana jest przy ulicy Garbary 24. Otwarta będzie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00.

Firma Medicover jest liderem na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Została założona w 1994 roku i dziś obecna jest w dwunastu krajach. Z usług medycznych Medicover korzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. W tej chwili firma opiekuje się ponad 400 tysiącami klientów w Polsce i zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną – od profilaktyki, opieki podstawowej aż po leczenie szpitalne.

Od 2010 roku na warszawskim Wilanowie działa Szpital Medicover. Grupa Medicover posiada także w Polsce 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.