Medicover otworzył kolejną przychodnię w Krakowie

0
1125

Medicover otworzył nowe Centrum Medyczne w Krakowie. Placówka, zlokalizowana przy ulicy Bora Komorowskiego 25B, w budynku QUATTRO B, świadczy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej i diagnostyki. To już trzecie Centrum Medicover w stolicy Małopolski.

Centrum zajmuje powierzchnię prawie 750 mkw i mieści 12 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, gabinet zabiegowy, punkty pobrań i szczepień dla dorosłych i dzieci, gabinet USG, RTG a także gabinet przygotowawczy medycyny pracy. Pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz ponad 30 lekarzy specjalistów, między innymi ginekologa-położnika, dermatologa, neurologa, laryngologa, okulisty, ortopedy i wielu innych. Centrum oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym m.in. diagnostykę laboratoryjną, EKG spoczynkowe, audiometrię, USG, spirometrię.

Nowo otwarte centrum medyczne to już trzecia, szerokoprofilowa przychodnia Medicover w Krakowie. A to jeszcze nie koniec naszych tegorocznych planów inwestycyjnych w Małopolsce, gdyż już w marcu planujemy otworzenie kolejnej placówki w Krakowie, tym razem zlokalizowanej przy ul. Podgórskiej – mówi Paweł Kacprzyk, Prezes Medicover Sp. z o.o.

Nowa przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. Przy budynku znajduje się 30 miejsc parkingowych dedykowanych pacjentom tej placówki.

Chcemy, aby wszystkie nasze centra medyczne miały jak najdogodniejszą lokalizację, by były komfortowe i wyposażone w najlepszej jakości sprzęt medyczny. Zależy nam, aby wszyscy pacjenci, w tym także osoby najmłodsze, czuli się u nas jak najlepiej, dlatego w nowym Centrum wydzieliliśmy specjalną część pediatryczną z kącikiem zabaw dla dzieci – dodaje Paweł Kacprzyk.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych, Centrów Medicover w największych miastach Polski: m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.