Medicover współpracuje z platformą Patronite

0
228

Medicover Polska podjął współpracę z Patronite – platformą internetową, którą łączy twórców z osobami, które wspierają ich działalność. W ramach wspólnych działań przygotowana została specjalna oferta opieki medycznej dla twórców, prowadzone będą również konkursy dla członków społeczności, w których nagrodami będą roczne pakiety medyczne.

Współpraca z Patronite z perspektywy Medicover Polska otwiera nowe możliwości dotarcia do grupy młodych przedsiębiorców.

– Medicover Polska od lat zapewnia opiekę medyczną także małym i średnim firmom. Jednak twórcy internetowi, którzy budują społeczność portalu Patronite, to wyjątkowi przedsiębiorcy. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję objąć tę grupę młodych pasjonatów, artystów i innowatorów szczególnym rodzajem mecenatu. Liczymy, że nasza opieka medyczna będzie ważnym wsparciem w ich działalności, a nas współpraca ta wzbogaci o cenne doświadczenia – mówi Maciej Malenda, dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego i innowacji w Medicover.

– Naszych partnerów dobieramy bardzo starannie. Wierzymy, że właściwie zgrane działania mogą przynieść korzyści naszym autorom oraz partnerom platformy. Współpraca z Medicover jest dla nas bardzo miłym wyróżnieniem i możliwością pokazania, że nie tylko dbamy o naszych autorów w zakresie e-mecenatu, ale patrzymy również szerzej – tym razem zapewniając im dostęp do jakościowej opieki medycznej – mówi Michał Leksiński, impression designer w Patronite.

Medicover w Polsce od ponad 20 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.

Medicover Polska jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 r. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria. Firma najszerszą działalność realizuje w Polsce i w Niemczech. Obecnie Medicover zatrudnia 15,9 tysiąca pracowników i generuje przychody w wysokości około 580 milionów euro.

Patronite to największy w Polsce portal e-mecenatu, który oparty jest na zasadzie crowdfundingu subskrypcyjnego. Patronite łączy autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności.