Medicover: pomoc stomatologiczna w czasach koronawirusa

0
658

Medicover Stomatologia wprowadził system telekonsultacji „eDentysta” i udostępnił pacjentom przewodnik Q&A. Można się z niego dowiedzieć, które przypadki wymagają niezwłocznej konsultacji oraz kiedy wizytę bezpieczniej i bez szkody dla zdrowia lepiej odroczyć.

W związku z epidemią koronawirusa centra dentystyczne przyjmują pacjentów przede wszystkich w sytuacjach pilnych, w trybie dyżurów. Epidemiolodzy odradzają leczenie stomatologiczne ze względu na ryzyko przenoszenia się SARS-CoV-2.

W tej szczególnej sytuacji pacjenci poszukują informacji o tym, gdzie mogą otrzymać pomoc stomatologiczną w nagłych wypadkach, jakie przypadki wymagają natychmiastowej pomocy, a także, jak realizować swój plan leczenia w tych okolicznościach.

Czytaj także: Medicover – konsultacje stomatologiczne bez wychodzenia z domu>>>

W trosce o pacjentów Medicover Stomatologia wprowadził usługę „eDentysta” oraz listę Q&A. Zawiera ona najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami przygotowanymi przez profesjonalny zespół specjalistów z zakresu między innymi stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji czy stomatologii dziecięcej.

Stomatologia w Medicover jest dostępna dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi. Centra Medicover Stomatologia zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski. Dyżury stomatologiczne pełnią gabinety w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie. Ich lista dostępna jest na stronie internetowej Medicover.