Medicover powiększy placówkę w Atrium Centrum

0
576
www.mariuszsienko.pl

Medicover przedłużył umowę dotyczącą wynajęcia powierzchni na placówkę medyczną w Atrium Centrum w Warszawie, w budynku biurowo-usługowym należącym do CPI Property Group. W wyniku remontu i przebudowy placówka zyska większą powierzchnię.

Łączna powierzchnia zajmowana przez Medicover wyniesie prawie 2200 mkw, a liczba gabinetów dostępnych dla pacjentów wzrośnie z 21 do 42. Oferowane będą nowe usługi, powstanie tutaj między innymi Medicover Optyk.

Medicover przyjmuje pacjentów w Atrium Centrum od siedemnastu lat, czyli od momentu oddania budynku do użytku.

– Centrum Medicover Atrium, ze względu na swoją lokalizację – bliskość obiektów biznesowych i biurowych, a także dobre skomunikowanie z innymi częściami Warszawy – jest jednym z centrów najchętniej odwiedzanych przez naszych pacjentów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się na poszerzenie powierzchni i remont centrum. Rozbudowa obiektu pozwoli nam zapewnić lepszą dostępność do usług medycznych, a nowoczesny standard wnętrz podniesie komfort wizyt oraz usprawni obsługę pacjentów – mówi Artur Białkowski, dyrektor zarządzający usług biznesowych Medicover Polska.

Czytaj także: Eksperci Medicover podsumowują Forum Rynku Zdrowia>>>

Medicover Polska jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 roku. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria. Firma najszerszą działalność realizuje w Polsce i w Niemczech.

W 2018 roku Medicover wygenerował przychody w wysokości 672 milionów euro oraz zatrudniał 20 970 pracowników. Medicover Optyk to format, w którym badań dokonują optometryści, czyli specjaliści wykształceni w zakresie diagnozowania wad wzroku i profesjonalnego doboru korekcji wzroku.

Atrium Centrum to 7-kondygnacyjny biurowiec klasy A przy Alei Jana Pawła II 27,  oddany do użytku w 2002 roku. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 14 533 mkw. Obok Medicover, najemcami budynku są między innymi CityFit, Dentons Business Services EMEA sp. z o.o., Peter Nielsen & Partners Law Office sp. k., KaVo Polska Sp. z o.o.