Medicover: promocje w salonach MediVision

0
1099


MediVision, sieć salonów optycznych należących do Medicover, oferuje promocje na swoje usługi. Promocje dotyczą wykonania badań optometrycznych oraz zakupu okularów. Promocje dostępne są w warszawskich placówkach działających w Alejach Jerozolimskich oraz w Szpitalu Wilanów.

W pierwszej połowie 2016 roku MediVision otwierać będzie kolejne placówki.

Promocje aktualne są w styczniu 2016 roku, ale realizacja usługi jest możliwa także w lutym 2016. Promocje wynoszą, w zależności od usługi, od 20 do 30 procent.

W punktach MediVision pacjenci Medicover korzystają z bezpłatnego, profesjonalnego badania wzroku wykonanego przez optometrystę. Zapisy na wizytę są możliwe zarówno przez Medicover Online, jak i przez Centrum Obsługi Klienta.

MediVision należy do Grupy Medicover, która w Polsce posiada 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. Od 2010 roku prowadzi Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Usługi Medicover dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.