Medicover rozwija usługi w zakresie okulistyki

0
1144

MediVision, sieć salonów należących do Medicover, rozwija działalność. Na początku 2016 roku planowane jest rozszerzenie oferty o laserową korekcję wad wzroku oraz wprowadzenie również takich dodatkowych, specjalistycznych usług, jak na przykład przesiewowe badania dna oka realizowane we współpracy z optometrystą i okulistą.

Z profesjonalnych usług MediVision pacjenci mogą już korzystać w salonach MediVision w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 96 i Aleja Rzeczpospolitej 5 na Wilanowie). W pierwszej połowie 2016 roku MediVision otwierać będzie kolejne placówki.

– Aby już teraz oferować naszym pacjentom usługi optometryczne w całym kraju tworzymy sieć placówek współpracujących pod nazwą MediVision Network. Ta stale rosnąca sieć salonów optycznych z gabinetami optometrycznymi zapewni im porównywalnie wysoki standard badania wzroku i doboru okularów. Wraz z naszymi partnerami zapraszamy zainteresowanych profesjonalnym doborem okularów do placówek partnerskich w Białymstoku, Gliwicach, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Sosnowcu, Wrocławiu oraz niebawem w Bielsko-Białej, Gdyni i Szczecinie. Dla klientów Medicover badania są bezpłatne – mówi Piotr Nowacki, dyrektor zarządzający MediVison.

W punktach MediVision pacjenci Medicover korzystają z bezpłatnego, profesjonalnego badania wzroku wykonanego przez optometrystę. Zapisy na wizytę są możliwe zarówno przez Medicover Online, jak i przez Centrum Obsługi Klienta.

MediVision należy do Grupy Medicover, która w Polsce posiada 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. Od 2010 roku prowadzi Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Usługi Medicover dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.