Medicover: tańsze wizyty w systemie Last Minute

0
1253


Medicover wprowadził do swojej oferty zniżki na wizyty zamawiane za pomocą wyszukiwarki wizyt Last Minute. Rabat w wysokości 30 procent dotyczy wizyt dostępnych w ciągu najbliższych czterech godzin od chwili rezerwacji.

Z tańszych wizyt w tym systemie mogą korzystać zarówno stali jak i nowi klienci Medicover.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną, która oferuje pełny zakres opieki zdrowotnej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 30 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. W Warszawie prowadzi także Szpital Medicover. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.

Od 2010 roku Medicover prowadzi również wielospecjalistyczny szpital, działający w warszawskim Wilanowie. Placówka świadczy zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Kontrakt z zawarty Funduszem na rok 2013 ma wartość 7 670 785,20 zł, z czego 6 912 439,80 zł jest przeznaczone na leczenie szpitalne, a pozostała kwota – na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz profilaktyczne programy zdrowotne. Kilkusettysięczny kontrakt z Funduszem na usługi ambulatoryjne posiada także placówka Medicover we Wrocławiu