Medicover udostępnia usługi przez siedem dni w tygodniu

0
817

Medicover  w okresie od listopada 2015 do marca 2016 oferuje swoje usługi przez siedem dni w tygodniu.  W tym okresie w niedziele otwarte będzie Centrum Medicover zlokalizowane w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 96 (biurowiec Equator).

Dostęp do usług w niedzielę umożliwiono w związku ze zwiększoną zachorowalnością w okresie zimowym. W niedzielę usługi Medicover są dostępne w godzinach od 9.00 do 16.00.

Grupa Medicover posiada w Polsce 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. Ukoronowaniem dotychczasowego rozwoju firmy w Polsce było otwarcie w 2010 roku pierwszego, pełnoprofilowego Szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie.

Usługi Medicover dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.