Medicover: usługa Medicover Express ponownie od września 2014

0
898


Medicover od 1 września 2014 roku ponownie oferuje usługę Medicover Express. To propozycja dla tych pacjentów, u których pojawił się prosty problem zdrowotny i którzy chcieliby skorzystać z wizyty lekarskiej tego samego dnia, bez konieczności wcześniejszego umawiana się.

Z usługi tej mogą skorzystać tylko osoby dorosłe. W odpowiedzi na uwagi zgłaszane przez pacjentów w poprzednim sezonie, Medicover zdecydował się na wprowadzenie nowego modelu obsługi.

Aby odbyć wizytę w ramach Medicover Express w placówkach, w których realizowana jest ta usługa (z wyjątkiem Centrum Medicover Atrium), należy umówić wizytę za pośrednictwem Medicover OnLine lub zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta.

Natomiast bez wcześniejszego umawiania wizyty można skorzystać z Medicover Express w Centrum Medicover Atrium w Warszawie.

Z usług Medicover Express można także skorzystać w placówkach: Medicover Wołoska, Medicover Jerozolimskie w Warszawie, Medicover Chorzowska w Katowicach, Medicover Podgórska w Krakowie, Medicover Piłsudskiego w Łodzi, Medicover Strzegomska we Wrocławiu, Medicover Andersa w Poznaniu, Medicover Grunwaldzka w Gdańsku.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. Firma dostarcza usługi medyczne dla ponad 5600 firm oraz 420 tysięcy klientów. W Polsce posiada 30 centrów medycznych, zatrudnia około 4000 pracowników i obsługuje blisko 2 miliony wizyt lekarskich rocznie. Współpracuje z ponad 700 medycznymi placówkami partnerskimi w całej Polsce.

Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, aż po opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Grupa Medicover rozwija swoją działalność nie tylko w Polsce, ale również w 9 innych krajach: Rumunii, Niemczech, Turcji, Mołdawii, Bułgarii, Serbii, Gruzji oraz na Ukrainie i Białorusi.