Medicover: usługi w zakresie chirurgii plastycznej

0
848

Szpital Medicover, działający od dwóch lat na warszawskim Wilanowie, rozszerzył zakres oferowanych usług o chirurgię plastyczną. W grudniu 2011 i styczniu 2012 roku oferowane są specjalne rabaty na zabiegi.

Rabaty w wysokości 2 tysiące złotych dotyczą pacjentów, którzy w ciągu tych dwóch miesięcy zgłoszą się na konsultacje do chirurga plastyka. Oddział Chirurgii Plastycznej Szpitala Medicover oferuje pełen zakres zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej: zbiegi odmładzające twarz, zbiegi modelujące i podkreślające rysy twarzy, operacje modelujące i podkreślające kontur ciała (m.in. liposukcję), powiększanie oraz modelowanie piersi, plastykę powiek, plastykę brzucha, przeszczepy włosów i modelowanie ciała po ciąży.

Obecnie w Szpitalu Medicover funkcjonują: położnictwo, ginekologia, neonatologia, OIOM dla dzieci i dla dorosłych, pediatria, interna, chirurgia ogólna i naczyniowa, ortopedia, laryngologia, urologia. Szpital Medicover dysponuje także otwartą w 2010 roku pracownią hemodynamiki.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 24 szerokoprofilowe, Centra Medicover w największych miastach Polski. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.