Medicover w polskiej grupie wystawców “The Health Tourism Show” w Londynie

0
1082


W dniach 11-13 lipca 2013 roku szpital Medicover uczestniczył w IV Międzynarodowych Targach i Wystawie Turystyki Medycznej „The Health Tourism Show”, które odbyły się w Londynie. Medicover  po raz kolejny brał udział w tak znaczących międzynarodowych wydarzeniach.

Dzięki temu ugruntowuje swoją pozycję, jako firma świadcząca usługi medyczne na najwyższym poziome zarówno dla polskich i zagranicznych pacjentów.

Wspólnie z innymi 12 firmami z Polski, takimi jak m.in.: Scanlab i Carolina Medical Center, Medicover stworzył stoisko narodowe, które było najbardziej widoczne. Było docenione zarówno przez zwiedzających, jak i przez pozostałych wystawców. W ciągu 3 dni tragi odwiedziło kilka tysięcy osób.

Medicover nawiązał także kontakty kilkoma z firmami i stowarzyszeniami zrzeszającymi Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, m.in. Fundacją Wspierania Emigracji „Pan Tadeusz 2004”. Medicover reprezentowali: Loic Fretard – Dyrektor Szpitala i Dariusz Malczyk – Kierownik ds. Obsługi Klienta w Szpitalu.

Oprócz Polski w wystawie brały udział firmy z Portugalii, Turcji, Hiszpanii, Węgier, dalekich Malezji i Indii oraz Wielkiej Brytanii.

Polska, jako dostawca usług medycznych zaczyna być co raz bardziej rozpoznawalna na rynkach międzynarodowych. Dzięki takim działaniom także marka Medicover utrwala się w świadomości zagranicznego Pacjenta.

„Mamy nadzieję, że najbliższy czas i wdrożenie dyrektyw unijnych odnoszących się swobodnego przepływu Pacjentów w granicach UE pokarzą, iż jest dobry kierunek, a slogan „Medicover Healthcare without borders”  świetnie wplata się hasło promujące Polskę – Poland Your Health Destination” – napisała spółka w komunikacie.