Medicover: współpraca z Microsoft przy aplikacji dla Windows 8

0
1075

Firma Medicover jako jedyna w swojej branży została zaproszona przez Microsoft do współpracy w zakresie opracowania własnej aplikacji dla użytkowników nowego systemu operacyjnego Windows 8. Aplikacja ułatwia korzystanie w usług Medicover, zawiera wyszukiwarkę dostępnych wizyt, oferuje promocyjne ceny na wizyty lekarskie z ostatniej chwili.

Aplikacja jest również zbiorem najważniejszych informacji o zdrowiu, zawiera między innymi artykuły na temat profilaktyki zdrowotnej. Można tutaj wypełnić ankietę, która pomoże ocenić ogólną kondycję zdrowotną. Znajdują się tam również: kalkulator BMI, kalendarz szczepień ochronnych oraz kalendarz badań profilaktycznych. Aplikacja przybliża również ofertę Medicover, przeznaczoną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. plikacja jest bezpłatna, dostępna w sklepie internetowym Microsoft – Windows Store.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. W Warszawie prowadzi także Szpital Medicover. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.