Medicover: wyróżnienie za najlepsze produkty dla MSP

0
1009

Medicover zdobył wyróżnienie jako „Najlepszy produkt dla MSP” w kategorii „Opieka medyczna” w kolejnej edycji rankingu Gazety Finansowej. Wyróżnienie zostało przyznane za wdrożoną w styczniu 2012 ofertę dopasowaną  do specyficznych potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferta Medicover dla małych i średnich przedsiębiorstw obejmuje pięć programów. Są to: Program Plus, obejmujący podstawową opiekę medyczną, dostęp do wybranych specjalistów i diagnostykę, Program Specjalistyczny oraz Program Specjalistyczny Senior, zapewniające opiekę medyczną na co dzień, opiekę specjalistyczną oraz diagnostykę, Program Specjalistyczny Plus obejmujący dodatkowo fizjoterapię, procedury specjalistyczne oraz opiekę medyczną w podróży, Program Szpitalny oraz Program Platynowy, oferujący pełen zakres opieki medycznej, wraz z leczeniem szpitalnym za granicą. W opcjach Standard za niższą cenę zyskuje się limitowany dostęp do specjalistów. Opcje uzupełniające oferują także leczenie stomatologiczne, transport sanitarny czy dostęp do placówek Centrum Medycznego Damiana.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 29 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. W Warszawie prowadzi także Szpital Medicover. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.