Medicover: wyróżnienie za ofertę dla MSP

0
1252

Medicover Polska został wyróżniony w tegorocznym raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki. Gazeta Finansowa doceniła ofertę sieci przeznaczoną dla pracownikom małych i średnich przedsiębiorstw.

Prywatna opieka medyczna, jak cała gama benefitów pozapłacowych, kojarzona była do niedawna ze świadczeniem premium, dostępnym głównie dla pracowników międzynarodowych korporacji. Rosnące zainteresowanie prywatnymi abonamentami medycznymi ze strony osób indywidualnych sprawiło jednak, że dziś świadczenia te są coraz łatwiej dostępne dla Polaków, w tym także dla mikrobiznesu.

– Dostosowując się do obserwowanych zmian na rynku pracy, przygotowujemy dla naszych klientów dedykowane pakiety, na tyle elastyczne, że planem medycznym możemy objąć już mikroprzedsiębiorstwo zatrudniające nawet dwie osoby. W wielu przypadkach osoby, które wcześniej pracowały w dużej firmie, a następnie założyły własny biznes, chcą, żeby opieka medyczna była standardem również w ich przedsiębiorstwie – mówi Artur Białkowski, wiceprezes Medicover Polska.

Medicover prowadzi w całej Polsce 41 centrów medycznych. Współpracuje z 1250 placówkami partnerskimi. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów. W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi szpital.