Medicover z certyfikatem Dobra Marka 2021

0
211

Medicover został wyróżniony certyfikatem Dobra Marka 2021 w kategorii „Prywatna opieka medyczna”. Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny z 12-letnią historią, który wyróżnia cieszące się największym zaufaniem i renomą marki w poszczególnych branżach. 

Jedno z rozwiązań oferowane przez Medicover w tym zakresie to oferta „Zdrowa Firma”, jest to rozwiązania dla firm z każdego obszaru zdrowia: fizycznego, psychicznego, aż po społeczne.  

Rozwiązania te wspierają firmy w realizacji celów biznesowych, podnoszą odporność i zaangażowanie pracowników, minimalizują koszty związane z absencjami chorobowymi. 

Oferta „Zdrowa Firma” Medicover otrzymała także tytuł „Najlepszy produkt dla MŚP”, przyznany w raporcie „Turbiny Polskiej Gospodarki” Gazety Finansowej.

Czytaj na ten temat: Medicover z najlepszym produktem dla MŚP>>>

Medicover Polska to grupa podmiotów, świadczących usługi z zakresu opieki zdrowotnej, działająca na rynku od 25 lat. Zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, leczenie szpitalne oraz stomatologię w ponad 120 własnych oraz 2700 placówkach partnerskich.