Medicover: zmiana lokalizacji placówek

0
833

Medicover otwiera nowe placówki medyczne w Warszawie. Powstaną one przy Alejach Jerozolimskich oraz przy ulicy Wołoskiej. Do placówek tych zostaną przeniesione przychodnie działające obecnie w innych lokalizacjach.

Do Centrum Medycznego Ochota, które będzie się mieścić przy Alejach Jerozolimskim 96, zostanie przeniesione Centrum dotychczas funkcjonujące przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18. Przeniesienie nastąpi 19 października br.

Do nowego Centrum Medycznego Wołoska zostanie przeniesiona placówka działająca na Ursynowie, przy Al. KEN 85. Zostanie ona zamknięta 27 października br. Jej otwarcie w nowym miejscu nastąpi 2 listopada br. Była to tymczasowa i najmniejsza placówka Medicovera.

Medicover opiekuję się w Polsce ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Usługi w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Posiada własne szerokoprofilowe Centra w największych miastach Polski: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Dwa lata temu został otwarty Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie.