Medicover: zniżki dla klientów placówek warszawskich

0
1021


Klienci Medicover odwiedzający warszawskie placówki mieszczące się w Wilanowie oraz w budynku Atrium przy ulicy Jana Pawła II, mogą skorzystać z 10-procentowej zniżki na leki bez recepty i produkty kosmetyczne w drogerii w głównym lobby Szpitala Medicover i w aptece w budynku Atrium.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną, która oferuje pełny zakres opieki zdrowotnej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 30 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. W Warszawie prowadzi także Szpital Medicover. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.

Od 2010 roku Medicover prowadzi również wielospecjalistyczny szpital, działający w warszawskim Wilanowie. Placówka świadczy zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Kontrakt z zawarty Funduszem na rok 2013 ma wartość 7 670 785, 20 zł  z czego 6 912 439,80  zł jest przeznaczone na leczenie szpitalne, a pozostała kwota – na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz profilaktyczne programy zdrowotne. Wartość kontraktu jest niższa niż w roku 2012, kiedy to umowa z NFZ dotyczyła usług, na których finansowanie było przeznaczone 10 615 552,28 zł. Kilkusettysięczny kontrakt z Funduszem na usługi ambulatoryjne posiada także placówka Medicover we Wrocławiu.