Medikor: bezpłatne badania dla kobiet

0
837


NZOZ Medikor z Nowego Sącza organizuje akcję bezpłatnych badań dla kobiet. Zainteresowane pacjentki będą mogły skorzystać z badań urologinekologicznych w tej placówce 8 czerwca 2013 roku.

Akcja jest skierowana do kobiet z problemami wysiłkowego nietrzymania moczu oraz zaburzeniami statyki miednicy. Jest to już kolejna akcja profilaktyczna organizowana przez Medikor w roku 2013. Pierwsza, również dotycząca badań uroginekologicznych, miała miejsce w kwietniu 2013.

NZOZ Medikor z Nowego Sącza oferuje specjalistyczne usługi ambulatoryjne, zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ (działa tutaj kilkanaście poradni), a także usługi szpitalne w zakresie ginekologii i położnictwa oraz chirurgii ogólnej (chirurgii jednego dnia). Można tutaj wykonać badania diagnostyczne – mammografię, USG oraz biopsje oraz badania laboratoryjne. Placówka jest w trakcie wdrażania systemu elektronicznej rejestracji pacjentów.

Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia zawarty na rok 2013 ma wartość 4 726 624,80 zł. Środki finansują leczenie szpitalne w zakresie ginekologii i położnictwa (jest na nie przeznaczone 3 538 340 zł) oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną w zakresie położnictwa i ginekologii, chirurgii ogólnej i okulistyki. Placówkę prowadzi spółka Specjalistyczne Gabinety Diagnostyki Lekarskiej Medikor sp. z o.o. spółka komandytowa.