Medycyna Dziecięca rozwija działalność

0
1823


Medycyna Dziecięca, prywatna placówka z Warszawy oferująca usługi medyczne dla dzieci, otworzyła w roku 2012 dwie nowe filie. Przychodnie mieszczą się w Wesołej przy ulicy Wspólnej 2c oraz na Ursynowie przy ulicy Polnej Róży 6. Placówki wprowadzają także nowe specjalności.

Przychodnie oferują kompleksowe usługi dla dzieci od 0 do 15 roku życia, między innymi okulistyczne, alergologiczne, chirurgiczne, laryngologiczne, logopedyczne, nefrologiczne, gastroenterologiczne, kardiologiczne oraz szereg innych. Oferują badania diagnostyczne i rehabilitację.

Jedna z filii, działająca w Wesołej, wprowadziła także usługi specjalistyczne dla dorosłych – m.in. konsultacje neurologiczne i ginekologiczne, stąd nazwa tej placówki „Mama, tata i ja”. Pod koniec czerwca 2012 oferta tej placówki została rozszerzona o konsultacje chirurga naczyniowego dla dorosłych i internisty. W Wesołej działa także specjalistyczna poradnia ginekologiczna dla dziewczynek i nastolatek. Wszystkie usługi placówek są komercyjne.

Główna placówka Medycyny Dziecięcej mieści się w warszawskiej dzielnicy Rembertów przy ulicy Gawędziarzy 18. Chwilowo została ona zamknięta, gdyż prowadzone są w niej prace modernizacyjne.

Placówki na Rembertowie i na Kabatach mieszczą się we własnych pomieszczeniach (w Rembertowie jest to wolno stojący budynek, na Kabatach – parter bloku). Przychodnia w Wesołej działa w wynajmowanych pomieszczeniach.

Medycyna Dziecięca działa od 2007 roku. Jej założycielkami są: Elżbieta Endzelm, właściciel, oraz dr Małgorzata Zwolińska-Praga, kierownik medyczny.