MegaMed: nowe usługi w oddziale w Bogatyni

0
805


Spółka MegaMed rozszerzyła zakres oferowanych usług o kompleksowe badania lekarskie i psychologiczne dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń i licencję pracownika ochrony. Badania są wykonywane w oddziale w Bogatyni, w przychodni przy ulicy Mickiewicza 11A.

Badania obejmują konsultację lekarza medycyny pracy uprawnionego do przeprowadzania badań na broń oraz konsultacje lekarzy – okulisty i psychiatry.

Placówki MegaMed działają na terenie 4 województw: łódzkiego, zachodniopomorskiego, opolskiego  i dolnośląskiego. Spółka prowadzi ośrodki w Bełchatowie, w Bogatyni, w Łodzi, Opolu, Rogowcu, Chabielicach, Borkach, Czarnowąsach, Dobrzeniu Wielkim, Nowym Czarnowie i Gryfinie.

MegaMed świadczy usługi medyczne dla około 76 tysięcy pacjentów.  Oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, opieki specjalistycznej, diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, rehabilitacji oraz stomatologii. Firmom oferuje pakiety zdrowotne i abonamenty.

Pod koniec 2012 roku spółka MegaMed została zakupiona od poprzedniego właściciela – Polskiej Grupy Energetycznej GIEK S.A. przez Grupę Lux Med.