Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE – Hospital

0
948


Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE – Hospital poświęcone są prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie nauk medycznych. Targi odbędą się w dniach 8-10 października 2014 w Warszawie na terenie Centrum Expo XXI. Będą im towarzyszyć także konferencje merytoryczne.

Odwiedzający targi znajdą tutaj szeroki wachlarz produktów począwszy od sprzętu medycznego stosowanego w diagnostyce obrazowej, kardiologii, chirurgii, intensywnej terapii i ratownictwie medycznym po wyposażenie szpitali, środki dezynfekujące i materiały jednorazowego użytku skończywszy na wyposażeniu bloku operacyjnego. Sprzęt oferowany podczas targów to także meble i wyposażenie medyczne, materiały jednorazowego użytku czy rozwiązania IT w medycynie.

Targom towarzyszyć będą konferencje i warsztaty. Będą one między innymi organizowane przez Polskie Towarzystwo Elektroradiologii. Telemedycynie i teleopiece w kontekście leczenia osób w wieku senioralnym poświęcona będzie konferencja organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Izbę Gospodarczą Medycyna Polska. Swoją obecność w tym wydarzeniu zapowiedzieli już  Michał Szczerba (przewodniczący Sejmowej Komisji Polityki Senioralnej), Władysław Kosiniak-Kamysz (minister pracy i polityki społecznej), Piotr Warczyński (podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia), czy Ryszard Olszanowski (V-ce przewodniczący Komitetu Zdrowia Krajowej Izby Gospodarczej i pezes Izby Gospodarczej Medycyna Polska). Wydarzenie zapowiedziane jest na 8 października 2014.

Akademia Edukacyjna, która odbędzie się podczas targów, będzie dotyczyła tematowi chorób układu oddechowego. W ramach targów odbędzie się też konferencja „Nowoczesne Techniki w Anestezjologii i Intensywnej Terapii”, organizowana przez I Klinikę Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Do bezpłatnego wstępu na targi uprawnieni są przedstawiciele kardy zarządzającej w placówkach medycznych, kierownicy działów zaopatrzenia, zakupów i zamówień publicznych; personel medyczny, przedstawiciele firm produkcyjnych oraz dystrybutorzy a także studenci ostatniego roku studiów medycznych i przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie targów:
http://wihehospital.pl/rejestracja-on-line/