Mielec: przychodnia medycyny pracy w nowej lokalizacji

0
1925

3 grudnia 2018 roku przychodnia medycyny pracy w Mielcu, prowadzona przez Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa zmienia lokalizację. Zajmie nowy budynek obok dotychczasowej lokalizacji.

Nowa siedziba przychodni znajduje się przy ulicy Partyzantów 21. Dotychczas funkcjonowała w wynajętych pomieszczeniach w budynku obok – przy ulicy Partyzantów 23.

Przychodnia oferuje konsultacje specjalistyczne, wizyty u lekarza medycyny pracy i badania, które można wykonać na miejscu.

Centrum Medyczne Medyk prowadzi w Rzeszowie 10 przychodni, które działają przy ulicach Powstańców Warszawy,  Łukasiewicza,  Siemiradzkiego, Hoffmanowej,  Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej.

Czytaj: Rzeszów: nowy oddział dzienny w Centrum Medyk>>>

Centrum prowadzi też przychodnię POZ w Boguchwale i Przychodnię Medycyny Pracy w Sędziszowie a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

W styczniu 2018 roku rozpoczęła działalność nowa Przychodnia Medycyny Pracy i Lekarzy Rodzinnych w Jasionce, na północ od Rzeszowa, w pobliżu lotniska. Nowa przychodnia medycyny pracy powstała także w Jaśle, przy ulicy Baczyńskiego 20a.