Mikołów: pierwszy punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych

0
1159

Śląskie Laboratoria Analityczne, prowadzące sieć placówek  diagnostycznych, otworzyły w sierpniu 2018 roku pierwszy w Mikołowie (województw śląskie), punkt pobrań. To 51. punkt pobrań tej sieci.

W nowym punkcie dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne, a także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb (między innymi ogólny, tarczycowy, sercowy, hormonalny, witaminy D3, dla aktywnych/sportowy). Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych. Większość wyników badań można odebrać drogą elektroniczną już późnym wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

W czerwcu 2018 Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły nowy punkt pobrań w Świętochłowicach.

Łącznie z najnowszą placówką Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą już 51 punktów pobrań, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Trzebini i Żywcu.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.