Multi-Medica inwestuje w nowe usługi

0
1215


Centrum Medyczne Multi-Medica z Zielonki pod Warszawą inwestuje w nowe usługi. W placówce działa nowa pracownia endoskopii. Można tutaj także wykonać tekst na nietolerancje pokarmowe. Usługi są komercyjne.

Cena testu wynosi 300 zł. Pracownia endoskopowa oferuje gastroskopię, której cena wynosi 145 zł. Multi-Medica planuje też inwestycję w rozbudowę placówki, w wyniku której zwiększy się zajmowana powierzchnia  i wyniesie około 6 tys. metrów kwadratowych.

Centrum Multi-Medica działa od kwietnia 2000 roku. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną. Prowadzi także Centrum Stomatologii. Od 2002 roku prowadzi Oddział Zabiegowo-Operacyjny, na którym wykonywane są zabiegi planowe z krótkotrwałym pobytem pacjenta na oddziale.
Na czterech kondygnacjach nowego budynku, wyposażonego w windę, znajduje się 16 gabinetów lekarskich, 2 sale zajęciowe, a także 2 profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale operacyjne. Na Oddziale Zabiegowo-Operacyjnym, mieszczą się również: jedna 4-osobowa oraz dwie 2-osobowe sale pobytowe.

Multi-Medica oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ na rok 2012 ma wartość 2 596 710,95 zł i dotyczy stomatologii, ambulatoryjnej opieki specjalistyczne oraz leczenia szpitalnego.