Multi-Medica: inwestycja w powiększenie placówki

0
1033

Centrum Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Multi-Medica z podwarszawskiej Zielonki planuje rozbudowę i powiększenie siedziby. W wyniku inwestycji placówka zajmie pomieszczenia o powierzchni prawie 6 tys. mkw.

Obecna powierzchnia Centrum to około 3 tys. mkw. W projekcie inwestycji przewidywane są m.in. nowe gabinety konsultacyjne, gabinety zabiegowe, cyfrowa pracownia RTG, centrum rehabilitacji oraz rozbudowa bloku operacyjnego i oddziałów pobytowych. Po zakończeniu inwestycji Multi- Medica dysponować będzie nowoczesnymi salami operacyjnymi oraz komfortowymi oddziałami pooperacyjnymi z 30 łóżkami. Obecnie Na czterech kondygnacjach budynku, wyposażonego w windę, znajduje się 16 gabinetów lekarskich, 2 sale zajęciowe, a także 2 profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale operacyjne. Na oddziale zabiegowo-operacyjnym, mieszczą się również: jedna 4-osobowa oraz dwie 2-osobowe sale pobytowe, wszystkie o wysokim standardzie.

Multi-Medica oferuje zarówno usługi finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia (w tym podstawową opiekę zdrowotną) jak i komercyjne. Wartość kontraktu z NFZ na rok 2011 wynosi 5 350 391,90 zł. Kontrakt dotyczy leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz leczenia stomatologicznego. Multi-Medica działa od 2000 roku .Od roku 2002  prowadzi oddział zabiegowo-operacyjny, na którym wykonywane są zabiegi planowe z krótkotrwałym pobytem na oddziale.