Novia Med: bezpłatne konsultacje specjalistyczne

0
799


Centrum Medyczne Novia Med z Chorzowa oferuje do końca 2013 roku bezpłatne konsultacje specjalisty z zakresu medycyny estetycznej. Gabinet medycy estetycznej został otwarty w placówce w listopadzie 2013 roku.

Gabinet oferuje między innymi peelingi medyczne, zabiegi mezoterapii, zabiegi Aqualyx, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu.

Novia Med prowadzi w Chorzowie placówkę przy ulicy Paderewskiego 34. Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, leczenie stomatologiczne, rehabilitację, diagnostykę oraz medycynę pracy. Novia Med prowadzi też gabinet dentystyczny w Katowicach przy ulicy Brzozowej.

Większość usług placówki jest finansowana przez NFZ. Wartość kontraktu placówki z NFZ na rok 2013 wynosi ponad 1,3 mln zł i dotyczy rehabilitacji, stomatologii oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Novia Med współpracuje z kilkunastoma firmami w zakresie obsługi medycznej pracowników, a także z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Novia sp. z o.o., właściciel placówki -u należy do grupy kapitałowej Era sp. z o.o. , jednej z największych na Śląsku firm oferujących usługi utrzymania czystości i ochrony.