Nowa placówka sieci Śląskie Laboratoria Analityczne

0
245

Od 29 października 2018 roku sieć Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzi nowy punkt pobrań zlokalizowany w miejscowości Czerwionka-Leszczyny, w powiecie rybnickim.

Placówka mieści się przy ulicy Konstantego Damrota 5, na parterze budynku, w którym mieści się „Centrum Usług Czerwionka”.

W nowym punkcie pobrań dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez sieć. Oferowane są także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb pacjentów, między innymi hormonalny, tarczycowy, bezpieczny, witaminy D3.

Wyniki większości badań można odebrać online. Na platformie internetowej dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w laboratorium sieci.

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą 51 punktów pobrań, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Trzebini i Żywcu.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.