Nowa placówka sieci Synevo

0
1254

Spółka Synevo otworzyła nowy punkt pobrań. Placówka mieści się w Warszawie, przy ulicy Gawędziarzy 18. Synevo poinformował też o punktach pobrań w Gdańsku, przy alei Rzeczpospolitej 33 oraz w Krakowie przy ulicy Okulickiego 49.

Nowa placówka w Warszawie działa przy przychodni Medycyna Dziecięca. Oferuje usługi od poniedziałku do soboty.

Synevo to sieć obejmująca ponad 90 placówek w całym kraju (laboratoriów i punktów pobrań). Laboratoria Medyczne Synevo działają między innymi w Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Chojnicach.

Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Wpływ na rozwój i przyszłość firmy miała fuzja z Nova Medical, CDL Analco, AMT Analco i Eurolab Wrocław, która dokonała się w 2005 roku.

30 grudnia 2013 nastąpiło połączenie spółek Synevo Polska Sp. z o.o. z Nucleagena Sp. z o.o. poprzez przejęcie pierwszej z wymienionych spółek przez ostatnią. Jednocześnie  nastąpiła zmiana nazwy spółki Nucleagena Sp. z o.o. na Synevo Sp. z o.o.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.