Nowa poradnia w CenterMed Kielce

0
948


W przychodni CenterMed w Kielcach ruszyła nowa poradnia stomatologiczna.  Poradnia mieści się w przychodni studenckiej przy alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 17A. Dzięki współpracy ze spółką „Pamadent” pacjenci mogą bezpłatnie korzystać z usług stomatologicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W zakresie usług oferowanych przez poradnię jest stomatologia zachowawcza – leczenie próchnicy, endodoncja – leczenie kanałowe, stomatologia dziecięca – profilaktyka i leczenie, protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia oraz stomatologia estetyczna.

W poradni można także wykonać zdjęcia RTG oraz skorzystać z leczenia ortodontycznego (leczenie wad zgryzu aparatami stałymi oraz ruchomymi).

Placówka CenterMed Kielce przy alei Tysiąclecia Państwa Polskiego powstała w 2013 roku. W przychodni, mieszczącej się w centrum miasta – na terenie kampusu Politechniki Świętokrzyskiej, znajduje się Akademickie Centrum Medyczne, w którym działa poradnia podstawowej opieki zdrowotnej, poradnie specjalistyczne, poradnia medycyna pracy, pracownia USG oraz punkt pobrań. Usługi podstawowej opieki medycznej świadczone są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Z usług placówki mogą korzystać również pacjenci posiadający abonament medycznych firm sieciowych i firm ubezpieczeniowych.

W Kielcach działają poza tym placówki CenterMed usytuowane przy ulicach: Piekoszowskiej 126 oraz Szansa 5.

Grupa CenterMed posiada w sumie 24 placówki i jeden szpital. Centra medyczne działają w największych miastach w kraju: w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie,  a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku.

Placówki oferują szeroką opiekę medyczną od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną. CenterMed współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz firmami ubezpieczeniowymi.