Nowa poradnia w szpitalu Pro-Familia w Łodzi

0
532

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia z Łodzi otworzył nową poradnię urologiczną. Konsultacje w nowej poradni, podobnie jak wszystkie świadczenia w placówce, są komercyjne.

Szpital Pro-Familia z Łodzi powstał pod koniec 2015 roku. Oferuje świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa, neonatologii i intensywnej opieki medycznej, a także chirurgii plastycznej. W ciągu pierwszego roku działalności przyjęto tutaj ponad 1600 porodów.

W placówce działają także inne poradnie specjalistyczne: ginekologiczna, neonatologiczna, pediatryczna, logopedyczna, preluksacyjna oraz naprotechnologii i laktacyjna.

Placówka mieści się przy ulicy Niciarnianej 49, w łódzkiej dzielnicy Widzew.

Pro-Familia prowadzi także od sześciu lat Szpital w Rzeszowie. Placówka prowadzi oddziały: ginekologii i położnictwa, neonatologii, urologii, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci, ortopedyczno-urazowy oraz pediatryczny, a także pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG), poradnię podstawowej opieki zdrowotnej i poradnie specjalistyczne.

Placówka w Rzeszowie oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne, i również oferuje możliwość płacenia w ratach, podobnie jak szpital w Łodzi.