Nowe centra stomatologiczne Lux Med już przyjmują pacjentów

0
382
Foto: Centrum Stomatologiczne Lux Med otwarte w lipcu 2019 w Warszawie

Nowe placówki Lux Med Stomatologia we Wrocławiu oraz w Katowicach już przyjmują pacjentów. Z nowoczesnych metod leczenia w centrach stomatologicznych Lux Med mogą korzystać zarówno posiadacze abonamentów Lux Med jak i pacjenci, którzy nie mają abonamentów.

Centrum Stomatologiczne we Wrocławiu, zlokalizowane przy ulicy Fabrycznej 6 w budynku Carbon Tower, czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00. W 9 gabinetach placówka zapewnia kompleksowe leczenie dla dorosłych oraz opiekę stomatologiczną dla dzieci.

Placówka w Katowicach, przy ulicy Francuskiej 36, przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00. To pierwsze w tym mieście dedykowane wyłącznie leczeniu stomatologicznego centrum należące do Grupy Lux Med. W ramach centrum działa 6 komfortowych gabinetów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt.

W obu placówkach można korzystać z usług w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii, stomatologii dziecięcej, z leczenia kanałowego (również pod mikroskopem), ortodoncji, protetyki oraz implantologii. Można w nich wykonać badanie pantomograficzne i RTG punktowe. We wrocławskim centrum można także wykonać cefalometrię i  radiowizjografię, a w krakowskim – tomografię CBCT.

Lux Med stomatologia ma już ponad 200 gabinetów stomatologicznych w 18 miastach.

W lipcu 2019 Lux Med otworzył centrum na warszawskim Mokotowie, a w czerwcu – na Wilanowie. W maju Grupa Lux Med nabyła 100 procent udziałów w spółce Silver Dental Clinic sp. z o.o., która jest właścicielem centrum stomatologicznego w Piasecznie.

Właśnie przejęte zostało przez Lux Med Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne z Gdańska.

Czytaj na ten temat: Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne dołącza do Grupy Lux Med>>>